Gerçek Produksiyon olarak hazırladığımız Tanıtım Filmi müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayabilecek yeterliliklere göre projelendirilir. Tanıtım Filmi ile firma, vermek istediği mesajı, hedef kitlesine en akıcı ve profesyonel altyapı ile sunabilmelidir. Tanıtım Filmi, başlık olarak ta bakıldığında firmanın profesyonel görsel prezantasyonudur. Tanıtım Filmi, firma hakkındaki tüm bilgileri, ürün ve hizmetlerini, mevcut müşterilere ve hedef kitleye ulaştıracağı mesajları görsel olarak sunum şeklidir.

Son dönemlerde yoğun talep gören Tanıtım Filmi çalışmalarında, firmaların doğru Tanıtım Filmi oluşturabilmesi için yeterli ileri teknoloji ve donanıma sahip, profesyonel insan kaynakları barındıran prodüksiyon firmalarını tercih etmeleri gereği netleşmiştir. Gerçek Prodüksiyon, teknolojilerini en üst seviyede kullanarak, sahip olduğu tecrübeli kadroları ve kreatif stüdyo çözümleriyle, müşterilerinin gelmek istediği noktaya profesyonel Tanıtım Filmi projeleriyle destek vererek birlikte yürümüştür.

Kurumsal Tanıtım Filmleri çalışmalarımızdaki amacımız, sahip olduğumuz prodüksiyon firma yeterliliğimizi, tecrübeli insan kaynağımızı, yüksek teknolojimiz ve kreatif çözüm stüdyolarımızda ürettiğimiz çözümlerle, firmaların harcadıkları bütçelerin karşılığını alabilecekleri görsel projeler oluşturmaktır. Firmanız için özel olarak projelendirilecek Tanıtım Filmi taleplerinizin karşılanabilmesi için alacağınız randevuyla, yönetmenlerimizle yapacağınız toplantı doğru kararı vermeniz için fikir oluşturacaktır.

Tanıtım Filmi Çekimi
Tanıtım filminizin, gerek senaryosu gerek çekim aşaması açısından ince eleyip sık dokuyarak hazırlanması gerekmektedir. Gerçek Prodüksiyon olarak ürünlerinizin tanıtım filmlerini uzman kadromuz ile projelendirerek sizin istekleriniz doğrultusunda çekmekteyiz.
Ürün tanıtım filminiz için uzman kadromuz sizin istekleriniz doğrultusunda önce senaryo yazacaktır. Senaryo hazırlaması sırasında ürününüzün öne çıkarılmasını isteyeceğiniz özellikleri ön plana çıkarılacaktır. Tanıtım filmi çekiminde diğer öncelik ise ekipman çekimidir. Doğru ekipman ve ışık ile çekilmeyen tanıtım filmleri izleyicilerde beklenen etkiyi yaratamamaktadır.
Gerçek Prodüksiyon olarak yapacağımız tanıtım çekiminde uzman kadromuzun tasarlayacağı ışık ve kadraj tasarımı ile istenilen etkiyi yaratacak bir film çekebilirsiniz. Ürün tanıtımlarının yanı sıra mekan tanıtım filmlerinde de rakiplerimizin açık ara önünde yer alan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için uygun ve kaliteli tanıtım filmleri hazırlamaktayız.
Mekan tanıtımlarında en önem verilen unsurlardan biri mekanın temizliğidir. Uzman kadromuz sizin istekleriniz doğrultusunda mekanınızı çekime uygun hale getirecektir. Uygun ışık kullanımı ile mekanınızın tanıtım filminde istediğiniz her özelliği vurgulayabilirsiniz.
Tanıtım filmi çekimi, çekim öncesi günlerde daha yoğun bir çalışma gerekmektedir. Özellikle senaryo yazımı ve senaryoya uygunlukta manken kullanımı özen gösterilmesi gereken unsurlardandır. Tanıtım filminizde oynayacak bay ve ya bayan mankenler sizin istekleriniz doğrultusunda özenle seçilecektir. Bunun dışında işinde uzman ışık ve çekim kadromuz ile tanıtım filminiz tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda size en faydalı olacak şekilde hazırlanacaktır.