Gerçek Prodüksiyon olarak reklam çekiminiz için uzun ve hızlı bir yol izlemekteyiz. Öncelikle Reklam çekimi yapacağımız ürünü inceleyerek ürünün özelliklerinin hedef kitlesine nasıl aktarılacağına karar vermekteyiz.

Ürünün incelenmesi tamamlandıktan sonra senaryo yazımına başlanılacaktır. Senaryo yazımı sırasında siz değerli müşterilerimizin fikirleri bizim için çok önemlidir. Reklam çekimi senaryonuzun yazımı tamamlandıktan sonra senaryoya uygun mekan ve ya stüdyo belirlenecektir. Açık mekanda çekilecek reklam çekimleri için doğal ışık tasarımları yapılacaktır. Stüdyo ortamında çekilecek reklam çekimleri için ise sizin istekleriniz doğrultusunda doğal ve ya yapay ışık tasarımları yapılacaktır.

Reklam çekiminiz için kullanılacak ekipmana karar verildikten sonra eğer ki reklam çekiminizde bir manken kullanılıyor ise manken seçimi yapılacaktır. Düzenli olarak çalıştığımız Ajanslardan sizin istekleriniz doğrultusunda belirlenecek bay ve ya bayan mankenlerimizin arasından en uygunu yine siz değerli müşterilerimizin seçimi ile belirlenecektir.

Mekan, ekipman ve manken gibi unsurlara karar verildikten sonra size en uygun bütçeyi çıkaracak bir zaman zarfında reklam çekiminiz en doğru şekilde yapılacaktır. Kamera çekiminizin ardından kurgu ekibimiz tarafından, reklam çekimizinizin kurgusu sizin istekleriniz doğrultusunda yapılacaktır.

Reklam çekiminizin kurgusu sırasında isteğiniz doğrultusunda belirlenecek dijital efektler kurgu ekibimiz tarafından reklam filminize eklenecektir. Manken kullanımı dışında animasyon reklam çekimi yaptırmak istersiniz uzman ekibimiz bu konuda da size yardımcı olacaktır. Gerçek Prodüksiyon olarak siz değerli müşterilerimize animasyon ve grafik hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.