Portre Çekimleri
Portre Çekimleri
Portre Çekimleri

Portre Çekimi

Portre çekimi çoğu insanın bildiğinin aksine yüksek bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Öncelikle portre çekimi yapacak olan kişi ile diyaloğunuz çok önemlidir. Böylece portre çekiminizi yapacak uzman fotoğrafçı arkadaşımız sizin isteklerinizi ve zevklerini doğru olarak algılayarak portre çekiminizi daha düzgün şekilde gerçekleştirecektir.

Gerçek Prodüksiyon olarak yapacağımız her çekim öncesi sizinle görüşerek isteklerinizi ve tercihlerini anlamaya çalışmaktayız. Böylece yapacağımız işin siz değerli müşterilerimiz tarafından beğenileceğinden emin olarak çalışmaktayız.

Portre çekiminin hususlarından biri de doğru ışıktır. Çok esmer ve ya çok beyaz tenli bir kişinin portre çekiminde ışıklandırma çok önemlidir. Parlama yapmış bir portre çekimi yapmak kesinlikle hoş bir izlenim değildir. Özellikle gözlük kullanan müşterilerimizin portre çekimlerini yaparken ışık kullanımına ayrıca özen göstermekteyiz.

Çekim aşamasına geçene kadar portre çekimi yapılacak kişinin zevklerini ve tercihlerini anlayan uzman fotoğrafçılarımız kişiye ve ortama uygun lens ve fotoğraf makinesi kullanımı ile portre çekimini gerçekleştirecektir. Çekim sürecinde en önemli husus ise mankenimizin vücut dilidir. Uzun yıllar boyunca sizinle olacak ve hatta ölümsüzleşecek portre fotoğrafınızda vücut dilinizin yanlış anlaşılmasını kimse istememektedir.

Uzman ekibimiz portre çekiminiz boyunca sizi yönlendirerek sizin yüz şeklinize en uygun duruşu almanızı sağlayacaktır. Portre fotoğraflarının da en önemli noktalarından biri olan perspektifin doğru olması açısından uzman fotoğrafçılarımız sizi yönlendirerek fotoğrafınızın doğa kanunlarına uygun olmasını sağlayacaktır.  

Arama: Portre Çekimi , Portre Çekimleri

Foto Galeri