Moda çekiminizin ünlü dergileri kıskandırmasını ister misiniz ? Gerçek Prodüksiyon olarak ürünlerinizin tanıtımının yanı sıra moda çekimleri 'nizin çok konuşulması ve büyük beğeni görmesi için çalışmaktayız.

Öncelikle çekimde kullanacağınız kıyafet ve aksesuarları görerek en uygun konsepti belirleyebilmek için hızlı bir çalışma yapmaktayız. Böylece bulacağımız moda çekimi konseptlerini siz değerli müşterilerimizin görüşleri açısından değerlendirerek size en uygun konsepte karar vermekteyiz.

Moda çekimi normal bir katalog çekimi ve ya ürün çekiminin yanı sıra daha fazla özen ve çalışma gerektirmektedir. Daha uzun bir çalışma süreci ile ortaya konulan moda çekimlerimiz uzun yıllar boyunca beğeni almaya devam etmektedir.

Moda çekiminin en önemli unsurlarından biri doğru manken seçimidir. Kıyafetlerinizi taşıyabilecek bir manken ile moda çekimi yapmak hem ürünün daha düzgün görünmesini hem de moda çekiminin daha doğru yapılmasını sağlar. Bunun yanı sıra moda çekimi sırasında işinde uzman moda fotoğrafçımızın, mankeni doğru yönlendirmesi ile ortaya tatmin edici bir sonuç çıkacaktır.

Moda çekiminizde kullanılan mekan önemli unsurlardan biridir. Moda çekimi yapılacak mekanda karar verilen konseptte bir ortam oluşturulması ile çekimlerinizin daha fazla beğeni alması ve ilgi görmesi sağlanacaktır.

Moda çekiminizin tamamlanması ardından düzenleme ekibimizin işi başlamaktadır. Düzenleme ekibimiz çekilen fotoğraflar arasında en doğru perspektif ve ışığı veren fotoğrafı seçerek ürünlerinizi daha ön plana çıkaracaktır. Böylece ürünleriniz ne mankenin ne de aksesuarların gölgesinde kalmayacaktır.