Katalog Çekimi
Katalog Çekimi
Katalog Çekimi

Katalog Çekimi

Katalog çekiminiz için Gerçek Prodüksiyon olarak profesyonel bir tasarım süreci gerçekleştirmekteyiz. Öncelikle siz değerli müşterilerimizin isteklerinizi anlayarak ürünlerinize en uygun katalog çekimi mekanını seçerek işe başlamaktayız. Ürünlerinizin katalog çekimi için en uygun mekanı belirledikten sonra. Katalog çekiminizi stüdyoda ve ya açık mekanda yapılacak şekilde bir tasarım oluşturularak çekim mekanınıza karar vermekteyiz. Çekim mekanı tasarımları tamamlandıktan sonra mekana en uygun ışık ekipmanları ve fotoğraf makinaları belirlemekteyiz. Katalog çekimi yapılacak ürünleriniz kıyafetlerden oluşuyorsa ürünlerinize en uygun mankeni anlaşmalı olduğumuz ajanslardan çağırdığımız modeller arasından  siz değerli müşterilerimizin seçimi ile ortak karar verecek şekilde belirliyoruz. Katalog çekimi yapılacak ürünler, çekim mekanı ve modeller ayarlandıktan sonra çekim günü stüdyoda buluşup, çekimler için özel eğitim almış olan kuaför ve makyözümüz ile birlikte ürünlerin çekimlerine başlıyoruz. Katalog çekimi tamamen sizin ürünleriniz ve şirketinizin kalitesini yansıtacak şekilde özenli bir çalışma sonucunda yapılmaktadır.

Tekstil ürünleriniz için yapacağımız katalog çekimi profesyonel olarak çalışacak ekibimizin detay çekimleri ile tamamlanmaktadır. Ürünlerinizin en ince detaylarına daha yer vereceğiniz ürün kataloğunuz sayesinde müşterilerinize ürünlerinizi daha düzgün bir şekilde tanıtabilmeniz sağlanmaktadır.

Mobilya ve ya motorlu araçlarınızın katalog çekimi için ürünlerinizin girebileceği platolarda çalışmaktayız. Ürünlerinizin en doğru ve en özel fotoğrafları ile oluşturulacak kataloğunuz tamamen siz değerli müşterilerimizin zevklerine uygun olarak ve istekleri doğrultusunda oluşturulmaktadır. 

Aramalar: Katalog Çekimi, Katalog Çekimleri

  • Katalog Çekimi
  • Katalog Çekimi
Foto Galeri