Gerçek Prodüksiyon Kimdir?
Gerçek Prodüksiyon, var olma nedeninin mutlak müşteri memnuniyetiyle olabileceğini bilen bir firmadır..

Gerçek Prodüksiyon Kreatif Çözüm Stüdyoları, yirmi beşyıllık sektörel deneyimiyle, eğitimli ve mesleğinde profösyönelleşmiş insan kaynağının creatif çözümleriyle harmanlayarak, almış olduğumuz tüm projelerde müşteri beklentilerini üst düzyde karşılayacak ürün ve hizmet üreten bir firma yapısına sahiptir.

Gerçek Prodüksiyongenç ve dinamik yapısını, yirmi beş yıl boyunca kadrosuna dahil ettiği genç ve kreatif düşünebilen insan kaynağıyla, sektörel gelişmeleri ve müşteri beklentilerini takip etmeyi bilmiş, farklı hizmetler üreterek beklentileri karşılamayı başarmış bir firmadır.

Gerçek Prodüksiyon, başarı kaynağını, teknolojiye ve donanıma yaptığı yatırımlara paralel olarak, eğitimli, kariyer konusunda deneyimli ve her projenin heyecanını içinde yaşayabilecek tutkulara sahip, takım arkadaşlarının bir araya gelmesiyle oluşan hizmet üretebilen ekiplerden oluşmaktadır.

Gerçek Prodüksiyon, çalışmalarında empati yaparak, mutlak müşteri memnuniyeti odaklı çalışır. Gerçek Prodüksiyon, almış olduğu işleri, bireysel ve kurumsal projeler olarak değerlendirir, müşteri memnuniyeti ve oluşturacağı referans yatırımlarını, ticari beklentilerinin üstünde tutarak hareket eder.

Günümüzde teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, zaman ve mekanlar ne kadar değişikliğe uğrarlarsa uğrasın, değişmeyen tek şey insan kavramının hep mükemmeli arayışı olmuştur. Gerçek Prodüksiyon, mükemmeli ve farklılığı arayan müşteri beklentileri karşılayabilen Kreatif Çözüm Stüdyo çözümleriyle hep önde olmayı hedeflemiştir.

Gerçek Prodüksiyon ilk kurulduğu yıllarda karanlık oda fotoğrafçılığından, günümüz prodüksiyon çözümleri üretebilen profesyonel yapıya geçişini, birikimlerin oluşturduğu deneyimlerle sağlamıştır. Gerçek Prodüksiyon, bireysel ve kurumsal etkinliklere, toplantı, ürün lansmanı, açılış, düğün, nişan, kına gecesi, evlilik yıldönümü, doğum günü, çocuk partileri, ev davetleri, yılbaşı partileri gibi organizasyonlar için, etkinliğin gerektirdiği tüm fotoğraf, kamera ve stüdyo çözüm hizmetlerini binlerce organizasyonda başarıyla sonuçlandırmanın haklı gururunu yaşayan bir firmadır.